Lubuskie Towarzystwo Genealogiczne

Forum Lubuskiego Towarzystwa Genealogicznego


  • Index
  •  » Poszukuję
  •  » Zborowscy Machomeccy Kasprow Pawłowscy Zalescy, Metryccy.

#1 2013-12-22 22:06:41

 zefir454

Administrator

Skąd: Smolno Wielkie
Zarejestrowany: 2013-12-20
Posty: 335
Punktów :   
WWW

Zborowscy Machomeccy Kasprow Pawłowscy Zalescy, Metryccy.

Zborowscy Machomeccy Kasprow Pawłowscy Zalescy, Metryccy...
   
Zborowscy, Nowosad, Kostnik, Portas (Portus) -Turkowice,powiat hrubieszowski,Parafia Sahryń-prawosławna.Podlodów -p.tomaszowski,Łaszczów,Lwów,Wołyń-Czerniawka,
Korytnica.
Zborowscy ,Kuropatniccy ,Dudzińscy ,Zygatowscy (Żygatowscy) ,Ślepek -Sahryń gre-kat.
Machomeccy (Mahomeccy) -Gródek,p.tomaszowski,Parafia Buśno,Teptióków,p.hrubieszowski.
Kasprow, Ponurek (Ponurko), Kaźmirczuk -Turkowice.
Pawłowscy-Błędów -p.grójecki,Parafia Błędów,Wołyń-Czerniawka.
Zalescy, Metryccy, Snopek, Wożniak -p.grójecki-Błędów.
Zalescy, Kroch -p.grójecki-Zalesie.


_________________
Pozdrawiam Anna Zborowska

Dziękuję Anno za podanie rodzin, których poszukujesz. Tak się składa, że w moim drzewie występują dwa nazwiska takie same, jak u ciebie, są to Zborowscy i Pawłowscy. Moi Zborowscy pochodzili jednak z okolic Lwowa i Rohatyna,a Pawłowscy z okolic Baranowicz (ob. Białoruś). Niewykluczone jednak, że np. Pawłowscy przybyli na wschód z głębi Polski. Dziękuję za akces do naszego forum. Kto wie, może za Twoją sprawą forum trochę się ożywi, taką mam nadzieję.
Pozdrawiam serdecznie
Józek

Witaj
Zborowscy zamieszkiwali Wołyń miejscowość Czerniawka, przed Rzezią Wołyńską uciekli na Białoruś.

Anna Zborowska-Krystkiewicz.

Zauważyłem, że wymienia Pani moje nazwisko. Mogę otrzymać więcej od Pani szczegółów? Znam wszystkich, którzy noszą moje nazwisko. Moje drzewo liczy już prawie 3 tys. osób i chętnie pomogę, jeśli poda mi Pani jakieś dane. Pozdrawiam Przemek Portuś z Zamościa, syn Tadeusza, wnuk Bolesława, prawnuk Tomasza

Witaj Smile
Dziękuję za odzew ...

Moi pochodzą z terenów hrubieszowskich w szczególności z miejscowości Turkowice.
A skąd pochodzą Twoi ?

Pozdrawiam Anna

A czy możesz się zalogować ? Jeśli nie to proszę zmienić hasło.
Józek
Ps. Nie wiem na razie, w czym tkwi problem.


Józef Pławski- członek Lubuskiego Towarzystwa Genealogicznego

Offline

 
  • Index
  •  » Poszukuję
  •  » Zborowscy Machomeccy Kasprow Pawłowscy Zalescy, Metryccy.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gildiasithlords.pun.pl www.vanillaninja.pun.pl www.skawina.pun.pl www.podrozuj.pun.pl www.rosyjski.pun.pl