Lubuskie Towarzystwo Genealogiczne

Forum Lubuskiego Towarzystwa Genealogicznego

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2013-12-30 23:35:01

 zefir454

Administrator

Skąd: Smolno Wielkie
Zarejestrowany: 2013-12-20
Posty: 335
Punktów :   
WWW

Kresowi przodkowie.

Życzę Towarzystwu wielkich sukcesów . Jesli mogę pomóc w poszukiwaniach to jedynie chyba w tym dziale . Cieszę się jednak, że działacie.
Bogna

Bardzo dziękuję Bogusiu za odzew. Nie ukrywam, że liczyłem na twoja pomoc. Nie masz ochoty zarejestrować się jako członek forum? Pozdrawiam serdecznie.

Ten dział i mnie interesuje zważywszy na fakt, że zarówno moi dziadkowie jak i mój ojciec urodzili się na Wołyniu.

Jeśli już jesteśmy przy Wołyniu, to bardzo polecam niezwykle interesującą stronę: http://wolyn.republika.pl. mam nadzieję, ze inni internauci podeślą nam jeszcze inne, równie ciekawe strony.

Znalazłem kolejne ciekawe źródło na temat rodzin z Wołynia. Jest to "Spisok dworian wołynskoj gubernii" wydany w 1906 roku w Żytomierzu. Jest tam dużo informacji na temat znamienitych rodów. Adres tej strony: www.mtg-malopolska.org.pl/bibliotekacyfrowa.html

Jak pisałam w powitaniu, bardziej zajmuje mnie stanisławowskie ale chcąc nie chcąc, muszę czasem zboczyc na Wołyń .
Bogna

a moja babcia się urodziła w Łucku na Ukrainie


Józef Pławski- członek Lubuskiego Towarzystwa Genealogicznego

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wszystkogtasa.pun.pl www.g7x8s1.pun.pl www.grazycie.pun.pl www.strzelnica-rzeszow.pun.pl www.cargofrigo.pun.pl