#1 2013-12-30 22:45:30

zefir454

Administrator

Punktów :   

Strona o Wołyniu.

Polecam bardzo ciekawą stronę na temat Wołynia. Znajdziemy tu wiele zdjęć, mapek, innych ciekawych informacji. Spotkałem sie z kilkoma postami o trudnościach z zarejestrowaniem się na stronie, ale myślę, że będzie to załatwione. Adres strony: www.wolhynia.pl/modules/xfguestbook/

Obecnie podana strona jest w przebudowie, ale jest jeszcze kilka stron o Wołyniu godnych polecenia:
http://wolyn.ovh.org/przeglad/przeglad.html

Zgłosiła się do mnie kobieta mieszkająca w zielonej górze lub gdzieś w okolicach. Mówiła, że jej ojciec pamięta doskonale rodzine Kopijów z Wołynia i że można nawiązać kontakt. Niestety wypadek losowy pozbawił mnie numeru do owej kobiety. Bardzo chciałbym spotkać się z ojcem tej pani aby uzyskać jak najwięcej informacji na temat rodziny.

pozdrawiam
Kopij Miłosz

Witam!
Z mojego rozeznania wynika, że może tu chodzić o rodzinę Kopij z Sulechowa. Gdy uczyłem się w sulechowskim LO, to jednym z profesorów był pan Kopij, niestety już nie żyje, ale ktoś z jego rodziny na pewno pozostał. Może kojarzysz tę samą rodzinę?
Pozdrawiam
Józek

Józef Pławski- członek Lubuskiego Towarzystwa Genealogicznego

Stopka forum

RSS