Lubuskie Towarzystwo Genealogiczne

Forum Lubuskiego Towarzystwa Genealogicznego

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2013-12-22 21:30:24

 zefir454

Administrator

Skąd: Smolno Wielkie
Zarejestrowany: 2013-12-20
Posty: 335
Punktów :   
WWW

SAHAJDAK i KONRAD

Moja Babcia MARIA SAHAJDAK,
ur. 17.03.1907 r., w parafii ZABŁOTOWCE, powiat ŻYDACZÓW (Ukraina), córka Jana i Katarzyny z d. KONRAD (prawdopodobnie zamieszkiwali w BEREŹNICY Królewskiej).
Każda informacja jest dla mnie bardzo cenna.

Grażyna

Znalazłem dzięki mojemu koledze z Białorusi , adres jednej osoby z rodziny Sahajdak, obawiam się, że to będzie bardzo daleki krewny. Mieszka w Kiszyniowie w Mołdawii, oto jego adres:
SAHAJDAK G.A. tel. 332448 Sadovianu, ul. Kirova 2/3 35
Kiszyniów

I to tylko tyle. Możesz zaryzykować rozmowę telefoniczną (czy znasz dobrze rosyjski?), nie wiem jednak, czy to coś pomoże? Trzeba mieć nadzieję. Spróbuję wśród znajomych popytać o ich kontakty ze Słowacją, może znajdę coś na temat pobytu twej babci w Bratysławie. Pozdrawiam

Witam !
Poszukuje rodziny Marynicz. W drzewie doszedłem już do moich praprapradziadków , więc tak mój pra...dziadek nazywał się Jan Marynicz a jego żona Magdalena Marynicz (zd.Szuper) , drugi pra...dziadek nazywał się Wojciech Marek a jego żona Katarzyna Marek (zd. .Bujara). Poszukuje również moich prapradziadków Rodziców Salwiny Dąbrowskiej i Witolda Sadzewicza. Byłbym bardzo wdzięczny za jakiekolwiek informacje.


Józef Pławski- członek Lubuskiego Towarzystwa Genealogicznego

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumok800i.pun.pl www.newholland.pun.pl www.rggu49.pun.pl www.katalog.pun.pl www.olbifgroup.pun.pl