Lubuskie Towarzystwo Genealogiczne

Forum Lubuskiego Towarzystwa Genealogicznego


#1 2013-12-22 21:23:55

 zefir454

Administrator

Skąd: Smolno Wielkie
Zarejestrowany: 2013-12-20
Posty: 335
Punktów :   
WWW

Rodzina Kładnych.

Witam!
Szukam informacji na temat rodziny Kładnych.
Wiem ze moja rodzina pochodzi ze wsi Wieczorki gdzieś w okolicach miasta Mosty Wielkie na Ukrainie. Po wojnie zostali wysiedleni w okolice Gorzowa Wielkopolskiego skąd pochodzę.
Niestety moj dziadek juz nie żyje, bardzo się interesuje losami mojej rodziny i nie zdążyłem spisać informacji o ich losach. Mój prapradziadek nazywał się Jan Kładny i miał syna Józefa, Władysława, Franciszka, Marię, Paulinę. Interesują mnie wszelkie informacje o rodzeństwie mego prapradziadka Jana Kładnego i dalsze ich pokolenia.

Witaj!
Przede wszystkim serdecznie witam Ciebie w naszym skromnym gronie .Nie obiecuję, że zaraz otrzymasz odpowiedź na twoje pytania, ale mam nadzieję, że przy odrobinie cierpliwości, efekty twych poszukiwań będą coraz wyraźniejsze. Moje pytanie- czy sprawdzałeś już zasoby internetu na temat rodziny Kładnych? Poza tym spróbuj na początek ogłaszać się, gdzie tylko możliwe, być może natrafisz na kogoś, kto ma jakieś informacje na ten temat. Nieraz tak się zdarza, że przy okazji poszukiwań w podobnym kierunku, znajdzie sie ktoś, kto zetknął się z tą rodziną. Zalecam dużo cierpliwości, to dobra cecha każdego genealoga. Dobrze byłoby dowiedzieć się, gdzie znajdują sie księgi metrykalne z miejscowości pobytu twojego pradziadka. To tyle rad na początek. Gdybyś miał jakieś pytania, służę pomocą.
Pozdrawiam serdecznie
Józek


Józef Pławski- członek Lubuskiego Towarzystwa Genealogicznego

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tf.pun.pl www.zielonezycie.pun.pl www.hsg.pun.pl www.gastrofaza.pun.pl www.godsmack.pun.pl