Lubuskie Towarzystwo Genealogiczne

Forum Lubuskiego Towarzystwa Genealogicznego

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2013-12-22 21:16:57

 zefir454

Administrator

Skąd: Smolno Wielkie
Zarejestrowany: 2013-12-20
Posty: 335
Punktów :   
WWW

Ivo Malach.

Poszukuję Kazimierza i Ivo Malach. Kazimierz Malach miał siostrę Krystynę Malach z d. Wenne (zmarła w 2007 roku). Kazimierz w latach 1939-40 był wcielony do Armii Czerwonej, później dostał się do armii gen.Andersa i przeszedł szlak bojowy Dywizji Kresowej.
Po demobilizacji w 1947 roku, ożenił sie z Włoszką, miał z nią syna Ivo, który urodził się we Włoszech. Później wyjechali we trójkę do Argentyny, do Buenos Aires. Ostatni list od Kazimierza przyszedł do jego siostry- Krystyny w latach 60-tych. Od tamtej pory wszelkie próby nawiązania z nim kontaktu zakończyły się niepowodzeniem. Prawdopodobnie już nie żyje. Jest wielce prawdopodobne, że mógł występować w Argentynie jako Casimiro Malach. Chciałbym znaleźć, gdzie znajduje się jego grób. Szukam też jego syna- Ivo Malacha, jest on moim kuzynem. Dowiedziałem sie o nim tylko tyle, że jest znanym w Argentynie neurochirurgiem. zależy mi na nawiązaniu z nim kontaktu. Bardzo prosiłbym o pomoc w znalezieniu tych osób; jak do tego się zabrać?

Z ciekawości wrzuciłam w GOOGLE pytanie "Ivo Malach" i znalazło się ponad 10 tys odpowiedzi (w tym Twój post na PTG). Niestety niemal wszystkie po hiszpańsku. Być może znalazłoby sie coś, co mogłoby Ci pomóc.

Temat już częściowo się rozwiązał, gdyż już mam telefon do Ivo Malacha i na tym zakończyłbym na razie poszukiwania. Dziękuję ci jednak za zainteresowanie tematem. Pozdrawiam


Józef Pławski- członek Lubuskiego Towarzystwa Genealogicznego

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.g7x8s1.pun.pl www.strzelnica-rzeszow.pun.pl www.kosciejowi-niach.pun.pl www.grazycie.pun.pl www.cargofrigo.pun.pl