Lubuskie Towarzystwo Genealogiczne

Forum Lubuskiego Towarzystwa Genealogicznego


#1 2014-01-04 00:04:45

 zefir454

Administrator

Skąd: Smolno Wielkie
Zarejestrowany: 2013-12-20
Posty: 335
Punktów :   
WWW

Program Genbox wer. 3.7.0 pl

Jak pozyskać program Genbox Family History. Korzystałam z wersji 30 dniowej, bezpłatnej. Jest super. Ma wiele mozliwości, tworzenie raportów, robienie wykresów. Posiadany przeze mnie progrem Paf nie ma takich możliwości.Kupienie tego programu na zachodzie wiąże sie z dużym dla mnie kosztem, może nie samego programu, ale koszty banku są spore.Pozdrawiam
Tinka


_________________

Witaj! Wiem, ze przyzwyczaiłaś się do tego programu . Ale jest tutaj coś za coś- chcesz zachować prywatność, to płacisz za to. Jeśli nie zależy na prywatności, wówczas masz program darmowy, ale w sieci. Tak jest np. z programem na stronie www.myheritage.com, gdzie wszystkie (no prawie wszystkie dane każdy może zobaczyć), ale za to program jest bardzo efektowny i ciekawie rozwiązany, możesz podejrzeć jak to wygląda na moim drzewie, adres jest na tym forum. Jest mnóstwo bardzo ciekawych programów, niestety większość z nich słono kosztuje. Jeśli masz w swych zbiorach setki osób, to myślę,że jednak warto stracić trochę, aby miećgwarancję, że to ci nie przepadnie. Myślę, że decyzja zależy od ciebie i od stanu kasy też. Pozdrawiam serdecznie
Józek


Józef Pławski- członek Lubuskiego Towarzystwa Genealogicznego

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.g7x8s1.pun.pl www.wszystkogtasa.pun.pl www.strzelnica-rzeszow.pun.pl www.kosciejowi-niach.pun.pl www.cargofrigo.pun.pl